Α1' Κατηγορία |
ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2010-2011 |
1η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ –
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ –
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ –
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ –
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΕΤΟΣ
ΣΤΑΜΝΑΣ
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΟ
ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ –
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ –
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ –
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ –ΑΕ
ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ –
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ –
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ –
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ –
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ –
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ –
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ –
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΕΝΩΣΗ
ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ –
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ –
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΟ
ΠΛΑΓΙΑΣ
4η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ –
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ –
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΠΑΟ
ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ –
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ –
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ –
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ –
ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ –
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
5η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ –
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ
ΓΟΥΡΙΑΣ
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΡΗΣ
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ –
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ
ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ –
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ –
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
6η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ –
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΟ
ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ
ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ –
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ –
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ
ΜΥΤΙΚΑ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ –
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
7η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΓΟ
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ –
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΠΑΟ
ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ
ΓΟΥΡΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΡΗΣ
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ –
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ –
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
8η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ –
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ –
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ –
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ –
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΟ
ΠΛΑΓΙΑΣ
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΕ
ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ –
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
9η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΕ
ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ
ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΓΟ
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ –
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ –
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ –
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ –
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
10η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ –
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ –
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ –
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ –
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΑΕΤΟΣ
ΣΤΑΜΝΑΣ
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ –
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
11η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ –
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ –
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΠΑΟ
ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ –
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ –
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ –
ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ –
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ –
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
12η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ –
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΡΗΣ
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ –
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ
ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΕΝΩΣΗ
ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ –
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ –
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
13η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ –
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕ
ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ –
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΓΟ
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ –
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ –
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ –
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ
14η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ –
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ –
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ –
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΡΗΣ
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ –
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ –
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ –
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
15η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ –
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ –
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ –
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ –
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ –
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΕ
ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ –
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
|